Targi edukacyjne

Dnia 30 maja 2022 roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, do naszej szkoły zawitały Targi Edukacyjne. Z zaproszenia naszej szkoły skorzystały: Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, TEB Edukacja z Lublina, Zespół Szkół w Puchaczowie, Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, Zespół Szkół im. K. Jagiellończyka z Łęcznej, Liceum Ogólnokształcące w Dubience.

Wydarzenie, zorganizowane przez pedagoga Joannę Kłodzińską i psychologa Agnieszkę Pieczyńską, otworzyła pani wicedyrektor Hanna Lipińska – Stopa, kierując słowa wstępu do naszych gości ze szkół średnich oraz ósmoklasistów.

Podczas Targów uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentacje przygotowane przez szkoły, a także porozmawiać zarówno z nauczycielami, jak i uczniami danej szkoły, wręczono ulotki i drobne gadżety. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych uczniów, którzy mieli też przestrzeń, aby między sobą podyskutować o interesujących je szkołach. Wydarzenie to pewnością będzie kontynuowane w latach następnych.

Tekst: Agnieszka Pieczyńska

Uczniowie podczas Targów Edukacyjnych
Uczeń rozmwia z przedstawicielami szkoły o profilu wojskowym
Prezentacje szkół średnich
Prezentacje szkół średnich
Prezentacje szkół średnich.
Uczniowie rozmawiają z przedstawicielami szkół średnich.
Pedagog szkolna rozmawia z dwójką uczniów.