Sportowcy z 2c podbijają miasta Polski

Uczniowie klasy 2c naszej szkoły osiągnęli w tym roku szkolnym wiele sukcesów sportowych różnego szczebla. Chłopcy: Karol Lichman, Wojciech Matyjaszczyk, Błażej Rzędzian i Miłosz Rzędzian często biorą udział w zawodach biegowych w różnych miastach naszego kraju i osiągają w nich czołowe lokaty. Od listopada do marca wszyscy chłopcy wzięli udział w prestiżowym cyklu City Trail, który składał się z pięciu biegów. W klasyfikacji generalnej całego cyklu wszyscy znaleźli się w pierwszej piątce:

City Trail – Lublin:

1 miejsce – Karol Lichman

3 miejsce – Błażej Rzędzian

4 miejsce – Wojciech Matyjaszczyk

5 miejsce – Miłosz Rzędzian

Ponadto chłopcy reprezentują naszą szkołę nie tylko w województwie, ale w wielu innych miastach Polski.

Oto najważniejsze sukcesy naszych biegaczy:

Karol Lichman:

Kraków – Wiślacki Bieg za Smokiem – 1 miejsce

Warszawa – Mini RUNbertów – 3 miejsce

Puławy – Charytatywny bieg Mikołajów – 2 miejsce

Łęczna – Świąteczny Bieg Dziecięcy – 2 miejsce

Lubartów- Bieg Lewarta – 1 miejsce

Lublin – Przez metry po kilometry – 3 miejsce

Wojciech Matyjaszczyk:

Piwniczna Zdrój – Festiwal Biegowy – 2 miejsce

Łęczna – Świąteczny Bieg Dziecięcy – 3 miejsce

Ząb – Jazda slalomowa na nartach – 2 miejsce

Lubartów – Bieg Lewarta – 3 miejsce

Błażej Rzędzian:

Lublin – Przez metry po kilometry – 2 miejsce

Miłosz Rzędzian:

Szczawnica – Mini Biegi w Szczawnicy – 3 miejsce


Warto również wspomnieć, że wszyscy chłopcy oprócz sukcesów biegowych jeżdżą również na rowerze, łyżwach, nartach, a także od kilku już lat grają w piłkę nożną w lokalnym klubie GKS Górnik Łęczna. Żadna aktywność sportowa nie jest im straszna.

Tylko brać przykład z takiej formy spędzania wolnego czasu.