Szkolny Dzień Matematyki

W ramach obchodów Szkolnego Dnia Matematyki, został zorganizowany konkurs na najlepszy mini projekt skierowany do uczniów klas IV- VIII. Każdy pion klasowy mógł się wykazać, realizując inny konkursowy temat: klasy czwarte- koszulka matematyczna, klasy piąte i szóste- wyklejanka matematyczna z figur geometrycznych, klasy siódme- origami, klasy ósme- tablica matematyczna. Przygotowane przez uczniów prace były na bardzo dobrym poziomie, przez co wybór najlepszych okazał się nie lada wyzwaniem! Otrzymaliśmy łącznie ponad 120 prac.

Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić:

Klasy 4:

1. Michał Chudzik, 4e

2. Iness Narouz, 4a

3. Julia Semeniuk, 4d

Klasy 5 i 6:
1. Julia Pogoda, 5e

2. Igor Włodarski, 5b

3. Oliwia Ptasińska, 5a

Klasy 7:
1. Julia Serenda, 7a
2. Jakub Janowski, 7a
3. Gabriela Kowalczyk, 7a

Klasy 8:
1. Zofia Trybulska, 8f

2. Natalia Ciesielska, 8f

3. Aleksandra Zielińska, Kinga Zielińska, 8e

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele matematyki