Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”

19 maja 2022 r. w budynku Powiatowej PSP w Łęcznej, odbył się kolejny etap eliminacji OTWP, na który przybyli uczniowie z wielu szkół powiatu łęczyńskiego. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Amelia Cyfra VI a, Magdalena Zaborek kl. 7 b, Kacper Jóźwiak kl. 5e. Wszyscy świetnie wypadli w eliminacjach pisemnych, a dwie uczennice dostały się do grona najlepszych uczniów, przed którymi było najtrudniejsze zadanie, odpowiedź ustna na pytania wylosowane przed komisją, której przewodniczył młodszy brygadier mgr inż. Piotr Remisz.

Największą ilość punktów w II grupie wiekowej uzyskała uczennica Amelia Cyfra izajęła miejsce III. Gratulujemy!

Lidia Szczęsna

Dwóch strażaków opowiada i pokazuje uczniom samochód i sprzęt strażacki.
Uczniowie siedzą w ławkach, słuchają odpowiedzi ustnych pozostałych uczestników.
Uczennica naszej szkoły Amelia Cyfra odbiera nagrodę z rąk pana starosty.
Uczniowie: Amelia Cyfra kl. 6 a, Magdalena Zaborek 7 b, Kacper Jóźwiak kl. 5 e  oraz opiekun p. Lidia Szczęsna prezentują się z dyplomami i nagrodami.