SZKOŁA MARZEŃ – PROJEKT EDUKACYJNY KLAS 8F i 7A

06.05.2022 odbyła się uroczysta prezentacja projektu edukacyjnego. Obecne były na nim klasy: 8f, 7a i 3UA oraz pani vicedyrektor Hanna Lipińska-Stopa, pani Danuta Szychta-Zagwodzka, pani Katarzyna Buss oraz pomysłodawczyni projektu pani Iwona Sochacka

W pierwotnej wersji projekt był przeznaczony dla klas siódmych i miał być przedstawiony w jęz. niemieckim. Uczniowie klasy 8f postanowili temat poszerzyć i tak oto powstała koncepcja wielojęzykowa, a projekt stał się projektem społeczno-językowym.

Szkoła Marzeń ma dla każdego z nas inną definicję. Wpływać może na to tak wiele czynników … poczucie bezpieczeństwa, uczenie się w przyjaznej atmosferze, poczucie zaufania do drugiego człowieka, przyjazność, satysfakcja ze zdobytej wiedzy i sukces z każdej dobrej oceny.

To my wszyscy wspólnie tworzymy Szkołę Marzeń i tylko od nas zależy, czy może stać się ona Szkołą Rzeczywistości.

My – uczniowie klasy 8f, kończący Szkołę Podstawową nr 2 mamy poczucie, że przyczyniliśmy się w pewnym stopniu do jej kreowania. Tu zostawiamy kawałek naszej historii… historii klasy 8f, która (miejmy nadzieję) będzie kontynuowana przez młodszych kolegów.

Oto nasza historia …

Koledzy z klas siódmych, szóstych i piątych … we wrześniu 2022 to Wy będziecie najstarsi w tej szkole… Twórzcie jej Wspaniałą Historię! Kreujcie dla Was i Waszych nauczycieli Najlepszą Szkołę Marzeń!!!!

Grupa nauczycieli i uczniów pozuje do zdjęcia w klasie