Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna chłopców

Na przełomie kwietnia i maja reprezentacja chłopców z klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej brała udział w turnieju piłki nożnej.

25 kwietnia uczniowie rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu Łęczyńskiego zajmując I miejsce, pokonując SP4 z Łęcznej i SP z Jaszczowa.

6 maja reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w Świdniku w Mistrzostwach Rejonu Chełm w piłce nożnej. W zawodach tych brało udział 5 drużyn: SP3 Świdnik, SP4 Świdnik, SP2 Łęczna, SP8 Chełm i SP Dorohusk. Po zaciętej walce nasza drużyna uplasowała się na 4 miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mikołaj Bednaruk, Karol Kłoda, Michał Stefaniak, Iwo Skrzypczak, Marcel Kot, Damian Ciesielski, Dawid Bójczuk, Filip Szwiec, Jakub Kaczyński i Filip Gołębiowski.

Opiekunem drużyny był Karol Jakubowski.

Reprezentacja chłopców
Rozdanie dyplomów
Rozgrzewka szkolnej reprezentacji