Ukwiecamy szkołę!

Liga Ochrony Przyrody zaprasza wszystkich uczniów uczących się w szkole przy ulicy Szkolnej 53 do ukwiecania szkoły
i terenu przyszkolnego. Zachęcamy do przynoszenia kwiatów doniczkowych, które ozdobią nasze korytarze i klasy, a także bylin kwiatowych, które będą ozdobą „Kwietnego kącika”. Chcemy, by nasze otoczenie sprawiało radość nie tylko nam uczącym się i pracującym w szkole, ale również wszystkim naszym gościom. Mamy nadzieję, że także pracownicy szkoły przyłączą się do naszej akcji, która potrwa od 5 do 13 maja 2022r. Kwiaty doniczkowe przynosimy do pań woźnych przy wejściu głównym. Byliny jednoroczne do „Kwietnego kącika” przekazujemy wychowawcom, a które to rośliny będą posadzone w skrzynkach . Bardzo liczymy na zaangażowanie się w naszą akcję 🙂

Liga Ochrony Przyrody