Sukcesy naszych uczniów w powiatowym konkursie wielkanocnym

Z wielką radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły: Amelia Szarota z klasy 2c

 oraz Paweł Lendzion z klasy 8d zostali laureatami powiatowego konkursu wielkanocnego

 “Stół przystrojony tradycją – Wielkanoc”.

W kategorii klas  1-4  

III miejsce zajęła Amelia Szarota

w kategorii klas 5-8 

II miejsce zajął Paweł Lendzion

21.04.2022r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Starostwie Powiatowym 

w Łęcznej, a wszystkie stroiki wielkanocne można było podziwiać  w TVP3 Lublin

 w specjalnym wydaniu świątecznym.

Dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy 

i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Bąk, Magdalena Radczak

Na zdjęciu z lewej strony jest laureatka Amelia Szarota ubrana w granatową sukienkę z białym kołnierzykiem, która odebrała nagrodę. W środku jest pan Starosta łęczyński ubrany w szarą marynarkę, a z prawej strony pani naczelnik - jedna z głównych organizatorów konkursu.
Na zdjęciu z lewej strony jest laureat konkursu Paweł Lendzion ubrany w granatową bluzę, odbierający nagrodę. W środku jest pan Starosta łęczyński ubrany w szarą marynarkę, a z prawej strony pani naczelnik - jedna z głównych organizatorów konkursu.
Na zdjęciu są wszyscy laureaci konkursu powiatowego "Strój przyozdobiony tradycją - Wielkanoc".Na zdjęciu są wszyscy laureaci konkursu powiatowego "Strój przyozdobiony tradycją - Wielkanoc".
Na zdjęciu jest stroik wielkanocny wykonany przez Amelię Szarotę. Zdjęcie jest wykonane na granatowym tle. Stroik jest wykonany na plastrze drewna, na którym stoi koszyczek. W środku koszyczka jest posadzony bluszcz hedera, są pisanki i króliczek wielkanocny. Pod koszyczkiem są przymocowane ręcznie wykonane pisanki.
Na zdjęciu jest stroik wielkanocny  wykonany przez Pawła Lendziona. Podstawą stroiku jest naturalna kora drzewa. W korze umieszczone są trzy wydmuszki gęsie ozdobione naturalnymi piórami, w których posadzone są 2 narcyzy, a w środku hiacynt. Całość ozdobiona jest naturalnym mchem i gałązkami wierzby mandżurskiej.