Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Z wielką radością informujemy, że Nadia Majewska, uczennica kl. 8e została laureatką konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Nadia wykazała się gruntowną wiedzą i umiejętnościami językowymi na wszystkich trzech etapach konkursu i dzięki wsparciu nauczyciela języka angielskiego p. Małgorzaty Fryt osiągnęła swój wymarzony sukces.

Wśród uczniów, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych na wyróżnienie zasługują również uczniowie kl. 8d – Martyna Wójcicka oraz Michał Budzyński – finaliści konkursu przedmiotowego z matematyki. Uczniów przygotowywała p. Agnieszka Kuriata.

Konkursy przedmiotowe zapewniają laureatom i finalistom liczne przywileje. Uzyskanie tytułu laureata przez Nadię, przede wszystkim zwalnia ją z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego oraz uprawnia do przyjęcia w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej. Finaliści zaś, Martyna i Michał, otrzymują dodatkowe punkty
w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wyjątkowe sukcesy naszych uczniów warte są każdego trudu i utwierdzają nas w przekonaniu, że warto rozwijać ich zainteresowania i uzdolnienia.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy:)