Powitanie wiosny

„Wiosna, Wiosna, ach to Ty”.

Uczniowie klas 0- III przez cały tydzień Witali Wiosnę z uśmiechami na twarzy w klasach 0 dzieci śpiewały piosenkę „ Idzie, idzie wiosna” oraz wykonywały układ taneczny do utworu „ Przyszła wiosna do niedźwiedzia”,  w klasach I-III obył się konkurs fotograficzny pt. „Pierwszy Dzień Wiosny”. Klasy zaprezentowały się w pięknej wiosennej odsłonie. Dzień ten był również okazją do wiosennych spacerów. Klasa II e wybrała się do Domu Tradycji Ludowej na wiosenne warsztaty. Uczniowie wykonali  wielkanocne stroiki. mieli również okazję zapoznać się z dawnymi zwyczajami związanymi z witaniem wiosny i żegnaniem zimy.

Klasa II f odwiedziła z tej okazji najbliższą pizzerię.

Autorzy:

D. Łucjan, U. Tracz

Na zdjęciu głównym znajdują się uśmiechnięte dzieci w kolorowych strojach i skarpetkach.