Znamy i czytamy utwory Marii Konopnickiej

W dniu 15 i 18  marca 2022 r. w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Łęcznej  uczniowie klasy 5b i  5c wzięli udział w lekcjach bibliotecznych poświęconych utworom Marii Konopnickiej oraz warsztatach malowania akwarelą pod okiem łęczyńskiej malarki pani Majki Marii Zuzańskiej.

Obejrzeli okolicznościową wystawę książek i gazetek poświęconych autorce oraz mieli  okazję oglądać i podziwiać obrazy Pani M. Zuzańskiej.

Składamy szczególne podziękowania dla pani Ewy Grzesiak za zorganizowanie spotkania.

B. Podoba, K. Cieżak, A. Kuriata

Na zdjęciach widoczne są dzieci z klasy piątej w bibliotece publicznej. Uczniowie zwiedzają bibliotekę i zapoznają się z dostępnym księgozbiorem oraz biorą udział w warsztatach malarskich techniką akwareli.
Na zdjęciach widoczne są dzieci z klasy piątej w bibliotece publicznej. Uczniowie zwiedzają bibliotekę i zapoznają się z dostępnym księgozbiorem oraz biorą udział w warsztatach malarskich techniką akwareli.
Na zdjęciach widoczne są dzieci z klasy piątej w bibliotece publicznej. Uczniowie zwiedzają bibliotekę i zapoznają się z dostępnym księgozbiorem oraz biorą udział w warsztatach malarskich techniką akwareli.
Na zdjęciach widoczne są dzieci z klasy piątej w bibliotece publicznej. Uczniowie zwiedzają bibliotekę i zapoznają się z dostępnym księgozbiorem oraz biorą udział w warsztatach malarskich techniką akwareli.