Wspólne sprzątanie miasta

Cześć! Jesteśmy uczniami klas ósmych z „dwójki”. Realizując projekt z WOS chcielibyśmy zrobić coś pożytecznego i zwrócić uwagę mieszkańców Łęcznej na to, jak wiele odpadów produkujemy i jak wielką szkodę czynimy środowisku, kiedy sami je zaśmiecamy. Stąd nasza akcja wspólnego sprzątania kawałka lasu za osiedlem Bobrowniki. 🌲🌲
Po zimie na pewno jest tam masa zupełnie niepotrzebnych rzeczy 😉
Zróbmy coś razem, pokażmy ze zależy nam na czystym, przyjaznym mieście! A na co dzień pamiętajmy że to od każdego z nas zależy jak wygląda nasze otoczenie! Zapraszamy do udziału w akcji! Zachęcamy do dbania o środowisko!
Bądźcie z nami w sobotę 26 marca! Zorganizujemy worki i zapewnimy dobra atmosferę ! Weźcie znajomych! Pokażcie, że młodzieży zależy🌳💪
Zróbmy wspólnie coś dla naszego miasta, dla miejsca spacerów, odpoczynku, relaksu. 😄🤝🌳🌲🌱. Wraz ze zdjęciem plakatu, opis: Plakat promujący akcje sprzątania lasu.