Wyniki Konkursu matematyczno – plastycznego „Moje Pi”

Na zdjęciu jest makieta kuli ziemskiej w kolorach czarny, fiolet, pomarańczowy, żółty. Kula ziemska jest przecięta na pół, ze środka wychodzi rozwijająca się liczba pi, która dochodzi do czubka kuli. Na górze kuli przyklejona jest złota liczba pi.

Na zdjęciu jest Archimedes ubrany w brązowy płaszcz na tle fioletowej kuli ziemskiej. Stoi nad biurkiem w kształcie litery Pi. W jednej ręce trzyma globus, a drugą ręką podpiera brodę i myśli nad jakimś zadaniem.
Na zdjęciu jest Archimedes, który zajmuje ¾ miejsca. Ubrany jest w pomarańczową bluzkę, przed nim stoi czerwona litera pi, a na niej świeczka. Za nim jest tło składające się z małych literek pi.
Na plakacie przedstawione są 3 czarne opony samochodowe, jako główne hasło przewodnie: “Pisk opon”
Zdjęcie jest przedstawione w czerwono, czarno, żółto - pomarańczowej kolorystyce.  Na pierwszym planie jest czarna liczba pi, a w tle pełnia księżyca. Z lewej strony stoją 2 czarne żyrafy, z prawej strony czarny słoń.