Dzień Bezpiecznego Internetu

8.02.2022r. w naszej szkole odbył się szereg działań związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu. Nasze działania zostały zgłoszone do DBI 2022 organizowanego przez Polskie Centrum Programu Safer Internet. W klasach 0-III odbyły się lekcje związane z zasadami bezpieczeństwa, które należy stosować podczas korzystania z Internetu. Dzięki zajęciom uczniowie mieli przyjemność poznać wirtualnych bohaterów z grupy Siciaków.pl oraz robota Necia.pl. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w zadaniach wyznaczonych przez Sieciaki. Na korytarzu szkolnym, mieli możliwość z zapoznaniem się i utrwaleniem najważniejszych zasad. Ze śmiałością możemy stwierdzić, że nasi uczniowie, z roku na rok, wiedzą coraz więcej o CYBER BEZPIECZEŃSTWIE.

Organizatorzy

Zdjęcie numer 1 przedstawia dziewczynki znajdujące się przy gazetce o tytule „Bezpieczni w Internecie”.
Zdjęcie nr 2 przedstawia uczniów w pracowni komputerowej, którzy oglądają stronę internetową sieciaki.pl
Zdjęcie nr 3 przedstawia uczniów w  klasie, którzy ogląda prezentację z bohaterami strony www.sieciaki.pl
Zdjęcie nr 4 przedstawia ucznia, który koloruje postaci Sieciaków.