Dzień Babci i Dziadka w zerówkach

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”. W lutym 2022 r. w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mimo tego, iż Dziadkowie nie mogli podziwiać swoich wnucząt na żywo ze względu na panującą pandemię i reżim sanitarny, to zostały przygotowane dla nich filmiki oraz niespodzianki. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie dziękują.

Magdalena Dąbrowska

Anna Pawlak

Uczniowie klasy Oe ustawieni w półkolu na tle dekoracji z okazji dnia babci i dziadka.
Uczniowie klasy Ob ustawieni w półkolu na tle dekoracji z okazji dnia babci i dziadka.
Uczniowie klasy Oa ustawieni w półkolu na tle dekoracji z okazji dnia babci i dziadka.