Uczniowie naszej szkoły w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

W niedzielę 30 stycznia po raz kolejny w Łęcznej zagościła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki pracy wolontariuszy do puszek udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych. Pieniądze te, zgodnie z założeniami 30 Finału WOŚP, przeznaczone zostaną na okulistykę dziecięcą. 

Wśród wolontariuszy, którzy pomimo złej pogody kwestowali w Łęcznej i okolicznych miejscowościach byli również uczniowie naszej szkoły. Gratulacje dla Alka Bucińskiego, Krzyśka Duni, Zosi Trybulskiej, Leny Włodarskiej i Olka Wosia za podjęcie tak trudnego i ważnego wyzwania.

Izabella Hapoń 

Zdjęcie Zosia- zdjęcie przedstawia wolontariuszkę stojącą na ulicy z puszką do zbierania pieniędzy
Zdjęcie Olek- zdjęcie przedstawia wolontariusza stojącą na ulicy z puszką do zbierania pieniędzy
Zdjęcie Lena- zdjęcie przedstawia wolontariuszkę siedzącą przy stole, na stole puszka do zbierania pieniędzy
Zdjęcie Krzysiek- zdjęcie przedstawia chłopca z puszką do zbierania pieniędzy w jednej i naklejkami w drugiej ręce.
Zdjęcie Alek- zdjęcie przedstawia chłopca z puszką do zbierania pieniędzy