Sukces naszej uczennicy

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III b Anna Jaroszek, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Bombka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych i rozwijanie kreatywności dzieci. Na konkurs wpłynęło 298 ozdób choinkowych z całej Polski. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, aby wśród tak wielu kolorowych, wykonanych różnymi technikami bombek, wybrać te najpiękniejsze.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

Edyta Smyk, Anna Wójcik, Magdalena Tarka

Zdjęcie przedstawia bombkę laureatki. Bombka wykonana techniką sznurka utwardzonego klejem na napompowanym balonie – technika cotton-ball. Bombka jest kolorowa, dodatkowo ozdobiona pomponami w różnych kolorach.