Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia

postać trzymająca talerz z owocami oraz stojący na podłodze talerz z warzywami, obok butelka wody i skakanka

W grudniu uczniowie klas IV i V wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia. Konkurs przeprowadzony na platformie CR sprawdzał znajomość  zagadnień takich jak  zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, zdrowie psychiczne.

Konkurs oceniany był w dwóch kategoriach: indywidualnej i klasowej. W kategorii indywidualnej o sukcesie decydowała ilość zdobytych punktów, w klasowej ilość uczniów danej klasy uczestniczących w konkursie.

W konkurencji indywidualnej największą ilość punktów i tym samym pierwsze miejsce uzyskały:
Oliwia Filipiak Vc
Jowita Skoniecka Vc
Dominika Stolarczyk IVb
Natalia Filipiak IVf

W konkurencji klasowej:
klasa IVe- 1 miejsce
klasa Vd- wyróżnienie
klasa IVb- wyróżnienie

Izabella Hapoń