Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Na plakacie widoczne są życzenia od samorządu uczniowskiego:
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
życzymy mnóstwo zadowolenia.
Wiele satysfakcji 
z podejmowanych wyzwań.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru,
przyniesie wytchnienie i radość.
Niech Nowy Rok obfituje 
w szczęście,
pomyślność, zdrowie i uśmiech.
Najpiękniejszych 
Świąt Bożego Narodzenia
całemu Gronu Pedagogicznemu
oraz Pracownikom
życzy Samorząd Uczniowski.
oraz zdjęcie ozdobionych pierniczków.

Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku i prezentacji „Świąteczne inspiracje” i „ Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”.Akcja świąteczna została zorganizowanej przez Mały i Duży Samorząd Szkolny. Dzięki nadesłanym przez Was zdjęciom i filmikom mogliśmy przygotować prezentacje wprowadzające wszystkich w ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Na slajdach możecie odszukać siebie lub koleżanki/ kolegów podczas przygotowań do świąt, a także posłuchać jak pięknie grają i śpiewają nasi uczniowie. Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt!

Opiekunowie Dużego i Małego Samorządu