Świąteczny Bieg Dziecięcy – Łęczna Biega 2021

19 stycznia 2021 roku odbył sięŚwiąteczny Bieg Dziecięcy zorganizowany przez grupę biegową Łęczna Biega. Wzięła w nich udział spora grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0 – 3. Startowały i dziewczęta i chłopcy.Każdy dał z siebie wszystko i z wielkim zapałem dobiegł do mety. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali piękny pamiątkowy medal, a na zakończenie odbyło się losowanie prezentów od świętego Mikołaja.Oczywiście wolontariusze „Ekipy do spraw dobra” podjęli się pomocy w czasie imprezy. BRAWO!

Uczniowie klasy 0e z Mikołajem i medalami po zakończonym biegu
Uczennice naszej szkoły przed rozpoczęciem biegiem
Rozgrzewka uczestników biegu
Pierwsze miejsce na podium naszego ucznia
Wolontariusze rozdający medale
Medale, które otrzymali wszyscy uczestnicy biegu