Świąteczne inspiracje w świetlicy

Czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas. Również naszej świetlicy nie ominęły świąteczne przygotowania. W grupach klas pierwszych  i drugich odbyły się warsztaty zdobienia pierników. Własnoręcznie ozdobione pierniki, staną się wspaniałym dodatkiem do świątecznych prezentów. W przygotowaniu ozdób choinkowych i kartek uczestniczyły wszystkie grupy świetlicowe. Samodzielnie wykonane kartki dzieci zabrały do domów aby podarować je bliskim. Chętni wychowankowie z klas drugich, uszyli  w tym roku skrzata świątecznego i serduszka. Na zajęciach świetlicowych, przy dźwiękach kolęd i pastorałek, przypominaliśmy sobie, jak cenne jest podtrzymywanie tradycji i jak ważna jest bliskość rodziny w tym szczególnym, świątecznym czasie.

Wychowawcy świetlicy

Pobierz opis filmu – plik docx 27kB