Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kijanach

W listopadzie, w naszej szkole przeprowadzona została mikołajkowa zbiórka słodyczy na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kijanach. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów,  rodziców i nauczycieli  udało nam się zebrać naprawdę dużą ilość słodkości.

Szczególne podziękowania kierujemy dla  p. Anety Ziębyza włączenie się do akcji i przekazanie na ten szczytny cel również: książek, kolorowanek, gier i klocków, które umilą dzieciom wolny czas od nauki.

Dary zostały przekazane  do  Domu Dziecka w dniu 6 grudnia 2021 roku.

Dzięki Państwa pomocy udało nam się spełnić marzenia wychowanków placówki. Świadomość, że jest wśród nas tak wiele osób gotowych nieść pomoc jest bardzo budująca i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy dla innych ma sens!

Dziękujemy za ogromne wsparcie, pomoc i zaangażowanie!

Nauczyciele współorganizujący,

Ewa Zubilewicz – Mucha

Na środku zdjęcia leżą na podłodze kolorowe paczki wypełnione słodyczami w ozdobnych torebkach. Za paczkami stoi 5 uczniów, trzymają w rękach paczki  i mają na głowach mikołajkowe czapki
Na zdjęciu znajdują się prezenty zapakowane w kolorowe torby papierowe.
Na środku zdjęcia stoją 4 osoby dorosłe, 2 osoby mają mikołajkowe czapki na głowie. Dwoje dzieci kuca przy prezentach. Po prawej stronie stoi stół na którym leżą paczki z prezentami. Wszyscy się uśmiechają.