Akcja Dzień Zdrowego Śniadania

W listopadzie w naszej szkole w oddziałach 0 – III odbył się Dzień Zdrowego Śniadania. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w akcji promowania zdrowego stylu życia, przygotowując swoje propozycje śniadania i zdrowych przekąsek. Uczniowie przynieśli do szkoły bogate w witaminy pożywne i zdrowe produkty. Pojawiło się wiele pomysłów na kolorowe i nieszablonowe kanapki, szaszłyki, a nawet sałatki. Było zdrowo i kolorowo. Po prostu pysznie!

Akcja dała uczniom możliwość podzielenia się przepisami, na integrację grupy oraz zwiększyła świadomość na temat racjonalnego i zdrowego odżywiania.

Anna Księżopolska
Anna Mitrus

Uczniowie stoją na dywanie i prezentują śniadanie w pudełkach śniadaniowych. Za nimi widać trzy hasła: Smacznie, Zdrowo, Kolorowo.
Kolaż zdjęć: kanapka w kształcie słońca, owocowy szaszłyk i bułka z kolorowymi warzywami, Dziewczynka prezentuje swoje zdrowe kanapki z jajkiem, rzodkiewką, papryką, 5.	Dziewczynka je sałatkę owocową