Domek dla jeża

W dniu 23 listopada 2021 roku klasa 7b oraz członkowie szkolnego Koła Rękodzieła wraz z panią Grażyną Koperczak i Marią Perzyńską – Kusiak ustawili domek dla jeża w zacisznym i bezpiecznym miejscu. Został on zamaskowany liśćmi, aby wyglądem przypominał zwierzęciu naturalną kryjówkę.

Profesjonalne mieszkanko dla zwierzaczka podarowane zostało uczniom naszej szkoły przez Przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr.1 w Łęcznej ramach akcji „Domek dla wiewiórki i jeża kolczastego zwierza”.

W podzięce za piękny podarunek Koło Rękodzieła przygotowało piękny stroik jesienno-zimowy dla grupy “Jagódki”.

Mamy nadzieję, że nasz szkolny jeż już niedługo zamieszka w ciepłym i przytulnym domku  oraz spokojnie doczeka do wiosny.

tekst: Natalia Świerk
zdjęcia: Maria Perzyńska-Kusiak

klasa 7b ustawiają domek dla jeża
przedszkolaki przywożą domek dla jeża
wymiana prezentów miedzy przedszkolakami a uczniami szkoły podstawowej
domek dla jeża