Kampania społeczna „Przemoc niszczy rodzinę”

W dniach 12-19 listopada 2021 r. nasza szkoła przyłącza się do KAMPANII SPOŁECZNEJ „PRZEMOC NISZCZY RODZINĘ” organizowanej przez MOPS w Łęcznej w ramach OGÓLNOŚWIATOWEJ KAMPANII PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY.

Zachęcamy do aktywnego udziału w Kampanii:

– CZWARTEK 18.11.21 – DZIEŃ PRZECIWKO PRZEMOCY założenie przez uczniów stroju pomarańczowego – kolor przewodni kampanii,

udział w konkursie organizowany przez fundację „Po drugie”, szczegóły na stronie: http://podrugie.pl/krok-w-strone-zyczliwosci/?fbclid=IwAR0oWs8ROURsAgxgiQpmSV1qAbqezSYVQVSB4KqMnVX-ZjMKNY17mffJA7Q

Nie bądźmy obojętni wobec przemocy!
Dobro dziecka zależy również od Ciebie!

Koordynator na terenie szkoły:  Renata Budzyńska

  

Na żółtym tle umieszczony został  tekst "19 dni. Ogólnoświatowa Kampania Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci i Młodzieży. Nie bądź obojętny wobec przemocy. Dobro Dziecka zależy również od Ciebie. W dalszej części plakatu wymienione zostały prawa dziecka zilustrowane symbolicznymi grafikami.