Bezpieczna droga do szkoły

Dnia 12.10.2021 w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klas 1a, 1b, 1c, 1d z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej – st.asp. p. Magdaleną Krasny i mł. asp. p. Izabelą Zięba.

Podczas spotkania odbyła się część teoretyczna i praktyczna.

Omówiono zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zwrócono uwagę na prawidłowe zachowania w ruchu drogowym, posiadanie odblasków, właściwe korzystanie z telefonów komórkowych w miejscach publicznych.

Uczniowie wraz z opiekunami przećwiczyli teorię w praktyce, zastosowali wszystkie zasady na przejściu dla pieszych .

Renata Budzyńska

teoria klasa 1a i 1b
teoria klasa 1 c i 1d
w drodze na przejście dla pieszych
zasady w praktyce
ćwiczymy zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię