Wakacyjne spotkanie „Mimo wszystko…”

W czasie wakacji odbył się piąty, jubileuszowy event grupy recytatorsko-teatralnej „Mimo wszystko…”. Motywem przewodnim spotkania był Dziki Zachód, a całość utrzymana w stylu country. W evencie wzięło udział około czterdziestu osób, uczniowie, absolwenci szkoły oraz rodzice. Przez wiele godzin imprezy teatralnej zostały zaprezentowane talenty i umiejętności artystyczne młodych aktorów i wokalistów. Zarówno scenografia, jak i stroje wszystkich uczestników nawiązywały do westernowego stylu.

Spotkanie rozpoczęło się w godzinach popołudniowych. W pierwszej części goście mieli za zadanie rozwiązanie zagadki pt. „Wędrowna Tajemnica” rodem z Dzikiego Zachodu . Następnie uczestnicy wzięli udział w konkurencjach zręcznościowych, takich jak: strzelanie z łuku, rzucanie lassem i kowbojskim kapeluszem. Wokaliści wykonali piosenki country i biesiadowali przy prawdziwym, indiańskim ognisku. W późnych godzinach wieczornych odbył się „Festiwal nad Wieprzem”. Wykonywane były covery największych gwiazd muzyki. Artyści wcielali się w postaci swoich idoli, w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli naśladowali głos, sposób poruszania się, oraz wizerunek sceniczny. Najwięcej braw zdobyli: Julia Zając, Natalia Bartnicka, Zuzanna Demczuk Marcel Ulewicz i Norbert Olejnik.

Ten artystyczny event trwał aż do pierwszej w nocy i mimo tak późnej pory z żalem rozstawaliśmy się z atmosferą Dzikiego Zachodu.
Zapraszamy do obejrzenia fragmentu tego niesamowitego wydarzenia w filmie na kanale Don Marcel w serwisie YouTube. https://youtu.be/fQ8WADo62xk.