Owocowe pikniki w świetlicy

O tym, że owoce są źródłem witamin i przyczyniają się do poprawy naszej kondycji i zdrowia, nie trzeba nikogo przekonywać. Tradycyjnie w czerwcu, we wszystkich grupach świetlicy odbyły się pikniki owocowe. Wychowankowie świetlicy poznawali zalety owocowej diety oraz  ciekawostki o owocach. Nie obyło się bez poczęstunku złożonego z ulubionych owoców. Pikniki odbywały się na terenie przyszkolnym oraz w parku na Podzamczu. W dniu 10.06.2021 odbył się festyn dla grup świetlicowych klas drugich połączony z piknikiem owocowym. Uczniowie brali udział w quizie wiedzy o zdrowiu oraz zawodach sportowych. Wydarzeniu sprzyjała piękna pogoda. Rywalizacja w duchu sportu wyłoniła zwycięzców, którzy owocową nagrodą podzielili się ze wszystkimi uczestnikami.

Tekst: Klaudia Radko