Czytanie na świeżym powietrzu

„Do szczęścia człowiekowi potrzeba ogrodu i biblioteki.” Cyceron

Czerwiec to miesiąc, w którym można było się cieszyć piękną pogodą. Uczniowie wraz z opiekunami wykorzystali ten czas na spacery, wycieczki i inne formy aktywności. Wszystkie klasy I-III brały też udział w akcji czytania na świeżym powietrzu. Przyszkolny ogród zachęcał do relaksu z książką na łonie przyrody. Uczniowie zabrali ze sobą swoje ulubione książki i zatracili się w czytaniu.

Uczniowie klasy 3b siedzą wspólnie ze swoimi książkami.
5 chłopców siedzi w ogrodzie obok siebie z książkami.
5 chłopców siedzi w ogrodzie obok siebie z książkami.
2 dziewczynki siedzą na brzegu klombu i czytają książki.
Grupa 6 chłopców siedzi w kółku i czyta .
3 dziewczynki siedzą w ogrodzie w cieniu i czytają książki
4 dziewczynki prezentują sobie książki siedząc na kocu w ogrodzie.