Sukces naszych ósmoklasistów

Czteroosobowa drużyna z naszej szkoły 2 czerwca 2021 wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „4! – CZWÓRKA SILNIA” o Puchar Dyrektora IV LO im. S. Sempołowskiej w Lublinie.

Uczniowie ze szkół lubelskich i okolic zmagali się z różnymi zadaniami matematycznymi, zarówno drużynowo, jak i indywidualnie. W konkurencji indywidualnej nasi wychowankowie zajęli odpowiednio: II miejsce Bartek Chołast kl. 8d, III miejsce Dominika Grodecka kl. 8a, zaś w konkurencji drużynowej IV miejsce. GRATULUJEMY WYSOKICH WYNIKÓW.

Alina Kłyza

Zwycięzcy w konkursie indywidualnym - Bartłomiej Chołast 8d II miejsce (pierwszy od lewej)
Laureaci konkursu 4! - Czwórka Silnia
Bartłomiej Chołast 8d z Dyrekcją IV LO im. M. Sepmołowskiej
odbiór nagrody przez reprezentanta z naszej szkoły
Sala wręczania nagród