Szkolny zegar odmierzył czas- to już 40 lat!

Zegar i kwiat leża na starej książce

KONKURSU FOTOGRAFICZNY

„Rodzinny kolaż- fotografia łącząca pokolenia”

Z okazji obchodów 40-lecia naszej szkoły,  chcielibyśmy zaprosić  uczniów  oraz ich rodziców, rodzeństwo, dziadków, ciocie, wujków, którzy są absolwentami naszej szkoły  do udziału w wielopokoleniowym konkursie fotograficznym „Rodzinny kolaż- fotografia łącząca pokolenia”. Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które choć minione,  zawsze pozostają w pamięci. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się sporą część życia. I właśnie poprzez te chwile z życia szkolnego: naukę, ale również wspólne wycieczki, obozy, rajdy, uroczystości-  chcemy wspólnie opowiedzieć historię naszej szkoły. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu – pobierz plik doc 24 KB, pobierz plik pdf 60KB.

W imieniu organizatorów: Ewa Czechowska, Beata Kowalska