Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” ~ Janusz Korczak.

01 czerwca to święto wszystkich Dzieci. W tym wyjątkowym dniu, rozmawialiśmy o Prawach Dziecka.  Braliśmy udział w grach i zabawach ruchowych przy muzyce. Jedną z atrakcji było malowanie buziek kolorowymi kredkami.  Za zaangażowanie i aktywny udział, uczniowie otrzymali pamiątkowe ordery i słodką niespodziankę.

Kolaż zdjęć dzieci w wieku 8-9 lat. Są uśmiechnięte, mają pomalowane buzie kolorowymi kredkami. Na szyi mają zawieszone ordery z okazji Dnia Dziecka. Dzieci pozują do zdjęć grupowo, w parach, pojedynczo. Zdjęcia wykonane są w sali świetlicy szkolnej i na placu zabaw na terenie szkoły
Kolaż zdjęć dzieci w wieku 8-9 lat. Są uśmiechnięte, mają pomalowane buzie kolorowymi kredkami. Na szyi mają zawieszone ordery z okazji Dnia Dziecka. Dzieci pozują do zdjęć grupowo, w parach, pojedynczo. Zdjęcia wykonane są w sali świetlicy szkolnej i na placu zabaw na terenie szkoły.