Akcja „TYDZIEŃ ULGI”

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „TYDZIEŃ ULGI” – bez sprawdzianów, kartkówek i prac domowych. Ocenie nie będą podlegać również zeszyty, zeszyty ćwiczeń, karty pracy i inne wytwory z czasu nauki zdalnej, chyba że będą zasługiwały na ocenę bardzo dobrą, będącą formą nagrody za systematyczną pracę i postawę ucznia:) „TYDZIEŃ ULGI” potrwa od 17 do 28 maja br.

Po Waszym powrocie do szkoły zadbamy o nadwątlone relacje, obniżenie poziomu stresu i odbudowę kontaktów rówieśniczych. Będziemy skupiać się przede wszystkim na Waszych potrzebach i aktualnych możliwościach. Jesteśmy pewni, że razem uda nam się wszystko!

Bądźcie spokojni i pewni, że w murach „Dwójki” odnajdziecie przyjazną i życzliwą atmosferę. Czekamy z utęsknieniem na Wasze uśmiechy i opowieści:)

Wasza Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Plakat promujący akcję „Tydzień Ulgi” – bez sprawdzianów, kartkówek i prac domowych w szkole w dniach 17-28 maja 2021 roku