Konkurs BARWY PRZYJAŹNI

Laureatki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Barwy Przyjaźni”zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Autyzmu pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Łęczyńskiego Pana Krzysztofa Niewiadomskiego

15.04.2021 nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu, celem którego było „rozpropagowanie wiedzy o spektrum autyzmu w świadomości najmłodszych, którzy coraz częściej obcują z dziećmi z zaburzeniami autystycznymi, by w pełni i bez barier wspólnie bawić się i uczyć w przedszkolach i szkołach.”

Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.

W kategorii klas I-III:
II miejsce zdobyła KAROLINA CZERNIAK, kl. 1d

W kategorii klas IV-VIII:
III miejsce otrzymała KAROLINA KOBYLARZ, kl. 5a

E. Czerniak

Pan Dyrektor ORW wręcza dyplomy i podziękowania Pani Dyrektor Teresie Baruk
Pan Dyrektor ORW wręcza dyplomy i podziękowania Pani Dyrektor Teresie Baruk
Praca laureatki II miejsca – Karoliny Czerniak
Praca laureatki III miejsca – Karoliny Kobylarz