Laureaci konkursu

Laureaci Konkursu Plastycznego na Plakat i Hasło Kampanii Społecznej Dotyczącej Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Łęcznej 2021

Mamy zaszczyt ogłosić, że na uroczystym podsumowaniu konkursu zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęcznej oraz  Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Łęcznej przyznano nagrody i wyróżnienia następującym uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej:

W kategorii klas I-III:
I miejsce Joanna Brodzisz 2 d
III miejsce Oliwia Gruszczyńska 2d

Wyróżnienia:
Krzysztof Dunia 3f
Weronika Bogusz 2b
Antoni Zakrzewski 1a

W kategorii klas IV-VIII:
I miejsce Natalia Tatarczak 6a
II miejsce Aleksandra Zielińska 7e

Wyróżnienia:
Kinga Ciesielska 4d
Julia Pogoda 4e
Oskar Kosior 7a

Szczególnie wyróżnioną laureatką konkursu została Natalia Tatarczak. Jej praca będzie widniała na plakatach i ulotkach w kampanii społecznej dot. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Łęcznej w 2021 roku.

E. Czerniak