Wyniki szkolnego konkursu biologicznego „Niska emisja! – Zmieńmy to!”

Rozstrzygnięty został szkolny konkurs biologiczny „Niska emisja! – Zmieńmy to!” skierowany do uczniów klas szóstych.

Wzięło w nim udział piętnastuuczestników reprezentujących wszystkie klasy szóste naszej szkoły. Cieszy fakt, że w trudnym czasie, ze względu na ograniczenia związane z Covid19, uczniowie tak licznie przystąpili do konkursu. Uczestnicy wykonali ulotki informacyjne zwracające uwagę na istotny problem niskiej emisji, jako jednego z czynników znacząco wpływających na pogorszenie zdrowia społeczeństwa. Oprócz wiedzy biologicznej, uczniowie wykazali się także wysokim stopniem opanowania technologii informacyjnej.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy wyniki obrad jury:

I miejsce:
Magdalena Lipińska  – klasa 6B
Natalia Tatarczak – klasa 6A

II miejsce:
Zuzanna Borowiec – klasa 6A
Paulina Szyls – klasa 6C

III miejsce:
Jakub Janowski – klasa 6A
Maksymilian Zalewski – klasa 6F

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie!

Organizatorzy
Katarzyna Cieżak
Grażyna Koperczak
Dorota
Pyszniak