Świąteczne inspiracje

Mimo sytuacji panującej na świecie, wszyscy bardzo chcemy być razem. Dzięki akcji „Świąteczne inspiracje”, zorganizowanej przy współpracy Małego i Dużego Samorządu Szkolnego, mieliście możliwość pokazania Wszystkim, jak bardzo ważni są dla Was koledzy, koleżanki i nauczyciele 🙂

Wysyłaliście zdjęcia i kartki świąteczne, nagrywaliście filmiki, graliście na instrumentach, a nawet śpiewaliście. Wszystko po to, żeby móc przekazać sobie ciepłe słowa i świąteczne życzenia. Miło nas zaskoczyliście! Ogrom prac, który do nas spłynął, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Baaaaaardzo dziękujemy :)! Jednak było ich tak dużo, że nie zdołaliśmy umieścić wszystkich otrzymanych materiałów na stronie i zostały one wybrane losowo 🙂 Nie martwcie się, jeżeli Wasza praca nie znalazła się w prezentacji. Na pewno znajdziecie ją na Classroomie 🙂

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich prezentacji, a magia Świąt Bożego Narodzenia na pewno Was nie ominie 🙂

Życzymy Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂 Psssttt… oraz szybkiego powrotu do szkoły 🙂

Opiekunowie Dużego i Małego Samorządu 🙂