Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

Wszyscy, a zwłaszcza nasi uczniowie, dobrze wiedzą, jak ważne jest jedzenie owoców i warzyw 😉 Dlatego Mały Samorząd zorganizował comiesięczną akcję „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. W każdym miesiącu, wyznaczone klasy mają za zadanie przygotować pracę plastyczną z przydzielonym im owocem lub warzywem. Ze względu na panująca sytuację na świecie, przenosimy naszą akcję do Internetu. W przygotowanej prezentacji można podziwiać dziewczynki marchewki, dziewczynki jabłuszka, marchewkowych i jabłkowych chłopców. Prace przygotowali uczniowie z klasy 1A, 1B, 1C, 1D. Po obejrzeniu, na pewno najdzie Was ochota na pyszną marchewkę lub jabłuszko.

Czekamy na kolejne prace z niecierpliwością. 🙂

Harmonogram przydziału prac znajdziecie w zakładce Mały Samorząd klas I-III na Classroom.

Życzymy miłego oglądania i podziwiania. 🙂

Opiekunowie Małego Samorządu
Katarzyna Kalamon-Olech
Urszula Tracz