Strefa zdrowia na platformie classroom

„Strefa zdrowia” kojarząca się w naszej szkole głownie z zabawami tanecznymi na korytarzu tym razem miała swoją internetową odsłonę. Uczniowie klas I-V mogli wziąć udział w tym wydarzeniu rozwiązując krzyżówki, słuchając piosenki czy oglądając film.

Najbardziej zaangażowani uczniowie klas III-V mogli również liczyć na nagrody. Warunkiem było wykonanie wszystkich zadań i terminowe przesłanie odpowiedzi. Największą aktywnością i wiedzą w „Strefie zdrowia” wykazali się:

Kacper Teterycz IIIa, Julia Grzesiuk IIId, Miłosz Rogalski IIIe, Bartosz Czyż IIIf, Filip Jung IIIf, Natalia Filipiak IIIf, Maja Dylewska IVa, Paweł Wiśniewski IVa, Damian Borowiec IVb, Malwina Ośko IVb, Adam Budzyński IVb, Jakub Bednarczuk IVc, Wiktor Kurowski IVc, Dawid Antoniewski IVd, Maksymilian Golonka IVd, Kacper Lipiński Va, Nikola Trojanowska Va, Julian Gryglicki Vb, Nikola Pielech Vb, Patrycja Socha Vc.

W przygotowaniu zadań pomagali członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Izabella Hapoń