Rozpoczęcie roku szkolnego – harmonogram

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w szczególnych warunkach.
Ze względu na bezpieczeństwo nie będzie wspólnego spotkania uczniów z nauczycielami i dyrekcją szkoły. Uczniowie spotkają się tylko ze swoimi wychowawcami w ustalonym czasie i w wyznaczonej sali. Do budynku szkoły wchodzić będziemy różnymi wejściami, w związku z tym należy dokładnie zapoznać się z harmonogramem i zapamiętać wejście, którym należy wchodzić do szkoły i salę, w której odbędzie się spotkanie z wychowawcą. Uczniowie powinni do szkoły wejść w maseczkach, zdezynfekować ręce i poruszając się po korytarzu zachować bezpieczną odległość. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie. Rodzice przyprowadzający ucznia czekają przed szkołą.

Harmonogram spotkań uczniów klas I-V z wychowawcami w dniu 01.09.2020  (WTOREK)  ul. Szkolna 53, oraz uczniów klas VI-VIII ul. Marszałka Piłsudskiego 12 – pobierz

Kursy autobusów – 1 września – pobierz