V Wojewódzki Konkurs Poezji Religijnej „Tu Cię spotykam…”

Dnia 5 czerwca odbył się konkurs recytatorski o tematyce nawiązującej do osoby Świętego Jana Pawła II oraz dotyczącej religii i wiary. Prezentacje dwóch tekstów przygotowali następujący uczniowie naszej szkoły: Oliwia Bartnicka i Norbert Skowroński z klasy VII c, Martyna Jastrzębska z klasy VII d oraz Miłosz Podleśny z klasy VIII a. Należy dodać, że konkurs odbył się  w systemie online, co stwarzało dodatkową trudność w recytacji tekstów.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Miłosz Podleśny, natomiast wyróżnienie otrzymała Martyna Jastrzębska. Szczególnie satysfakcjonującym jest fakt, że uczniowie w tak trudnym dla nich czasie perfekcyjnie przygotowali się do konkursu pod kierunkiem nauczycieli: Małgorzaty Zielińskiej i Grzegorza Jacka Pelicy.

Zespół redakcyjny