Sukces nauczyciela muzyki, Mirosława Kozery, w Ogólnopolskiej Akcji „Pokaż Talent”

„Pokaż Talent” jest akcją o zasięgu ogólnopolskim, której w naszym województwie patronuje „Kurier Lubelski”. Jest to plebiscyt wyłaniający osoby o talencie wokalnym, wokalno-muzycznym, tanecznym oraz w kategorii „Anioł Talentu” i „Instruktor Tańca”. W kategorii „Anioł Talentu”, do której nominowano 45. nauczycieli oraz instruktorów kultury z całego województwa, Mirosław Kozera zdobył największą liczbę głosów internautów. Tym samym zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce.

Należy nadmienić, że kategoria „Anioł Talentu” przeznaczona jest dla nauczycieli, instruktorów kultury oraz założycieli i opiekunów zespołów artystycznych. Skierowana też jest do wszystkich, którzy na co dzień wspierają rozwój talentów młodych ludzi oraz prowadzą zajęcia rozwijające kreatywność u dzieci i młodzieży.

Serdecznie gratulujemy naszemu Koledze Mirosławowi Kozerze tak spektakularnego sukcesu.

Zespół redakcyjny