Wycieczka do miejscowości Ząb k/Zakopanego

W dniach 24.02. – 28.02.2020 r.  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej  uczestniczyli w wycieczce do miejscowości Ząb k/Zakopanego. Wyjazd miał charakter turystyczno – rekreacyjno – szkoleniowy. Upowszechnianie aktywnego wypoczynku. Kształtowanie kultury turystyki, wdrażanie sprawności fizycznej.  Grupa uczniów wyjechała pod opieką p. W. Dziadko i J.Łucjana

   W programie wycieczki była nauka podstawowa jazdy na nartach zjazdowych
i korzystania z wyciągu orczykowego pobyt w termach  ,,Chochołowskich” wyjazd na dwa inne stoki, korzystanie z kanapy 4 osobowej na stoku ,,Małe Ciche” i ,,Suche” Wycieczka do Zakopanego(spacer po Krupówkach). Pobyt zakończyły zawody w jeździe slalomowej na nartach. I miejsce zajął Szymon Kowalczyk z czasem 31;12 z klasy VII B, na II miejscu Karol Gliniewicz z czasem 33,44 z klasy VII B, a  III pozycję zajął Igor Włodarski z czasem 46,38 z klasy III B. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Czaplicka z czasem 32,95        z klasy VII C na II miejscu Dominika Piskorek z czasem 35,59 z klasy VII C i na III miejscu Wiktoria Mijas z czasem 35,2 z klasy VIII D. Przez cały pobyt była zróżnicowana pogoda, młodzież mogła korzystać z walorów wypoczynku na świeżym powietrzu, spróbować  oscypków, podziwiać piękne górskie widoki.