Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej – „Czwórki” dziewcząt i chłopców

Dnia 20 i 21 lutego 2020, odbyły się w naszej szkole zawody siatkarskie o tytuł Mistrza Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły drużyny z SP nr 4 w Łęcznej, SP nr 2 w Łęcznej, SP w Spiczynie i SP w Milejowie . Ekipa dziewcząt z klas VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w składzie: Kaja Węgorowska, Blanka Matysiak, Zuzanna Kłyza, Agata Ciesielska, Nikola Nowicka, Zuzanna Michałowska, Maja Malinowska, Marta Grzegorczyk, Kinga Skoczylas, Zuzanna Bojarska  i Aleksandra Zielińska wywalczyła w tych zawodach drugie miejsce. Końcowa kolejność:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Milejowie
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Spiczynie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej.

Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły drużyny z SP nr 2 w Łęcznej, SP w Spiczynie, SP w Jaszczowie i SP w Dratowie. Ekipa chłopców z klas VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w składzie: Maciej Robak, Kacper Szymczuk, Paweł Gotowicki, Filip Wójtowicz, Kacper Romaniuk, Aleksander Strzyżewski, Michał Stefaniak i Kamil Bajus wywalczyła w tych zawodach pierwsze miejsce i zakwalifikowała się do zawodów rejonowych. Końcowa kolejność:

I miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dratowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Jaszczowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Spiczynie.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów i do 25 punktów (ewentualny trzeci set tie-break do 15 pkt.).

Na zakończenie zawodów drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Nauczyciele wychowania fizycznego