Projekt edukacyjny w klasach szóstych Eko- makieta

Uczniowie klas: VI b, VI c, VI d, VI e, VI f  w związku z realizacją projektu edukacyjnego wykonali eko- makietę na podstawie lektury „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. wykonaniu zadań uczniowie dokonali samooceny zaangażowania w pracę nad eko- makietą według ustalonych kryteriów.

Celem projektu było doskonalenie pracy zespołowej, odtworzenie szczegółowej topografii fikcyjnej przestrzeni ukazanej w powieści fantasy J. R. R. Tolkiena oraz świadome wykorzystanie materiałów recyklingowych.

Prace projektowe zostały wyeksponowane na pierwszym piętrze budynku naszej szkoły przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 12. Zachęcamy do odbycia magicznej podróży z Bilbo Bagginsem, Gandalfem i krasnoludami w… Dzikich Krajach.

Opiekunki projektu:
Anna Galewska
Dorota Cękalska