Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces w konkursach przedmiotowych organizowanych pod egidą Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Uczeń klasy VIII c Krzysztof Jakubiec zdobył tytuł laureata w konkursie z historii, do którego przygotowywał się pod kierunkiem Ewy Marzec. Jarosław Postępski z klasy VIII a został laureatem konkursu z języka angielskiego. Ucznia przygotowywała Małgorzata Fryt. Również w konkursie z języka angielskiego uczennica klasy VIII c Oliwia Konopka uzyskała tytuł finalistki. Do konkursu przygotowywała Oliwię Sylwia Mężyńska-Obcarska. Natomiast uczennica klasy VIII b
Klaudia Stefańska została finalistką konkursu z języka polskiego, uczennicę do konkursu przygotowywała Barbara Szurek.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz przygotowującym ich nauczycielom tak znaczących sukcesów.

Zespół redakcyjny