Happening „Dzień Bezpiecznego Internetu”

W dniu 19 lutego 2020 r. z inicjatywy n-la informatyki p. Łukasza Bogusza zorganizowany został w Naszej Szkole happening z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2020. Hasło przewodnie akcji: ,,Poznaj zasady bezpiecznego Internetu”.

W happeningu udział wzięli uczniowie klasy V „c” Uczestnicy z transparentami w ręku, zaopatrzeni w naklejki promujące Dzień Bezpiecznego Internetu, próbowali uświadomić uczniom Naszej Szkoły, jak ważnym problemem jest bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Uczniowie zapoznali społeczność uczniowską z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę” realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF). Głównym partnerem akcji jest Fundacja Orange.

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej kolejny raz uczestniczyła w obchodach tego dnia.

>>GALERIA<<