Po prostu bajka

W ostatnią sobotę ferii grupa recytatorsko-teatralna „Mimo wszystko…” zorganizowała event  artystyczny pod hasłem „Po prostu bajka…”. Pomysłodawcami imprezy byli absolwenci naszej szkoły, którzy dalej współpracują z kołem: Natalia Doszko, Joanna Gil, Norbert Olejnik i Marcel Ulewicz. W przepięknej, bajkowej dekoracji młodzi aktorzy prezentowali fragmenty bajek, a także swoje zdolności wokalne w programie  w stylu „Twoja twarz brzmi znajomo”,  odgrywali również krótkie, humorystyczne scenki z życia szkoły.

Nie obyło się też bez części konsumpcyjnej spotkania. Zamówiona została przepyszna pizza, a słodkości łącznie z tortem przygotowała mama uczennic pani Agnieszka Doszko.

Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością nauczycielki Ewa Marzec oraz Agnieszka Zając, a także rodzice uczniów. Opiekę sprawowała  Małgorzata Zielińska. Bawiono się do późnych godzin wieczornych kończąc w ten radosny sposób ferie zimowe.

Zespół redakcyjny