Kiermasz Bożonarodzeniowy

W drugim tygodniu grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie ozdoby świąteczne wykonane zostały przez uczniów klas I – VIII oraz ich rodziców. Można było nabyć piękne kartki, bombki, choinki, aniołki, bałwanki, stroiki i wiele, wiele innych świątecznych ozdób. Najciekawsze i najbardziej oryginalne prace zostały wyróżnione nagrodami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. Oto nazwiska zwycięzców, którym gratulujemy.

  1. Wiktoria Kosior – klasa I e
  2. Oliwier Dudziński – klasa II d
  3. Maciej Kowalski – klasa III e
  4. Nikola Klecha – klasa III d
  5. Julia Serenda – klasa V a
  6. Jakub Janowski – klasa V a
  7. Zofia Trybulska – klasa VI f
  8. Martyna Wójcicka – klasa VI d
  9. Wiktoria Grzywacz klasa VIII

Środki finansowe zebrane w ramach kiermaszu zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Zespół redakcyjny