„Fantazja” na medal

W naszej szkole muzykuje zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Julia Błaszczak – śpiew, Daria Harmasz – śpiew, Weronika Pogoda – gitara, Nikola Bzowska – gitara, Filip Dzikowski – gitara i pan Mirosław Kozera – instrumenty klawiszowe, gitara. Dzięki swoim sukcesom wykonawczym i aktywności artystycznej, przyczynia się do popularyzowania wizerunku szkoły w środowisku lokalnym, w powiecie oraz województwie.

Julia Błaszczak, uczennica klasy VIII d, zajęła pierwsze miejsce w I Gminnym Konkursie Piosenki o tematyce patriotycznej „…tu wszędzie Polska, tu Ojczyzna”. Drugie miejsce w tymże konkursie zajęła Daria Harmasz, również z klasy VIII d. Wokalistki „Fantazji” w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno ma” również osiągnęły sukcesy: Daria Harmasz zajęła pierwsze miejsce, a Julia Błaszczak miejsce trzecie. Obydwie solistki zaśpiewały także w finale X Ogólnopolskiego Jesiennego Konkursu Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”. Uczniowie pana Mirosława Kozery zajęli także pierwsze i drugie miejsce w konkursie charytatywnym „Magia Talentów” w Ludwinie.

Dnia 13 grudnia „Fantazja” zaprezentowała się społeczności Lublina w Kościele Pobrygitkowskim na Koncercie Pieśni Niepokornej upamiętniającym 38 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

Zespół redakcyjny